بهینه سازی و سئو تضمینی

امروز داشتن سایت مزیت نیست بلکه الزام است و آنچه امروز مزیت کسب و کارها حضور در صفحه اول گوگل و نتایج برتر موتورهای جستجوگر است . مطمئن باشید که با تمرکز بر بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی فروش و سود خود را بالاتر خواهید برد و برای امروز و فردای کسب و کار خود رونق روز افزون را تضمین خواهید کرد .

یکی از خدمات وب برتر  سئو تضمینی می باشد که کاملا تضمینی می باشد ، برای سفارش سعی شده که تنها مبلغ اندکی دریافت و در صورت حصول نتیجه مبلغ توافقی دریافت و در غیر اینصورت مبلغ پیش پرداخت نیز عودت داده می شود . در طی مراحل ارائه خدمات شما می توانید شاهد افزایش مشتری و زنگ خورهای بیشتر باشید . و در واقع هزینه مربوط به سئو سایت را از حاصل کار پرداخت نمائید .

 

سئو چیست ؟

سئو کلیه خدماتی است که باعث افزایش اعتبار سایت ، صفحات سایت و  مطالب سایت  می شود و نتیجه آن حضور در نتایج برتر موتورهای جستجو گر همچون گوگل ، یاهو ، بینگ می شود .

توضیحات بیشتر 

 

فواید و اهمیت  سئو ؟

مدیران باهوش و آنهایی که بحث رقابت برایشان  مهم است و به دنبال افزایش فروش ، سود و رونق کسب و کار خود هستند امروز سئو را جدی می گیرند . سئو یا حضور در صفحه اول گوگل به راستی مفیدترین ، ماندگارترین ، موثرین و البته ارزان ترین شیوه بازاریابی ، تبلیغات می باشد .

 

چرا سئو تضمین و سئو تضمینی  چگونه انجام می گیرد ؟

در سئو تضمینی تنها حصول نتیجه و حضور در صفحه اول گوگل مورد قرارداد است نه  هزینه و زحماتی که مجری انجام می دهد و فقط در صورت حصول نتیجه مبلغ قرارداد قابل پرداخت  می باشد و تجربه نشان داده است که مبلغ قرارداد در طی زمان قرداد از کارکرد مجری حاصل می گردد .و البته آنچه ما در سئو تضمینی بر آن تاکید داریم انجام خدمات سئو و بهینه سازی اصولی است که در این فرایند حصول نتیجه و حضور در صفحه اول گوگل ماندگار می باشد .

 

هزینه سئو تضمینی ؟

هزینه با توجه به موضوع و کلمات کلیدی هر کسب و کاری برآورد می گردد و مبلغ حداقل آن یک میلیون تومان می باشد .در سئو تضمین قسمت عمده هزینه بعد از حصول نتیجه دریافت می گردد و البته در صورتی که نتیجه مطلوب حاصل نگردد مشتری هیچ هزینه ای پرداخت نکرده و کلیه پیش پرداخت نیز عودت داده می شود .

 

 

زمان انجام کار سئو تضمینی ؟

مدت زمان اجرای قراردادهای سئو تضمینی بین 3 تا 6 ماه می باشد و البته در طی ماه اول شواهد آن قابل مشاهده می باشد .

 

 

 

 

با وب برتر در صفحه اول گوگل باشید با خدمات بهینه سازی و سئو تضمینی که به صورت قرار داد تضمیینی بوده و در صورت انجام نشدن هیچ وجهی دریافت نمی گردد