سئو سایت - بهینه سازی سایت - سئو وب سایت - بهینه سایت وب سایت - SEO

سئو یا بهینه سازی سایت و در خواست برای بهینه سازی سایت و وب سایت یکی از درخواست های مکرر می باشد وب برتر ارائه دهند خدمات منحصر بفرد با نتایج بسیار عالی می باشد . ما در زمینه سئو سایت صد ها نمونه قابل ارائه انجام داده ایم و در زمینه مشاوره و آموزش سئو سایت نیز فعالیت های مفیدی داشتیم . 

 

سئو سایت چیست ؟ 

سئو یا بهینه سازی سایت به معنای معرفی هر چه بهتری وب سایت یا سایت به موتورهای جستجو و ایجاد وب سایت یا صفحات با رتبه بالاتر می باشد . در حالت عادی موتورهای جستجو گر توسط برنامه یا ربات جستجو گر خود وب سایت ها را اسکن کرده و اطلاعات این سایت ها و صفحات مربوط به آنها را جمع آوری و ثبت می کنند اما با انجام بهینه سازی به ربات جستجو گر کمک می شود تا سریعتر و بهتر بتواند مطالب را ثبت و جمع آوری کند . در حالت بهینه سازی و سئو سایت شما از گم شدن اطلاعات و یا ثبت نشدن جلو گیری می کنید و با ارتقاء ارزش سایت و صفحات سایت شما سایت و صفحات آنرا در راس جستجوی موتورهای جستجو گر قرار می دهید .

 

هزینه سئو یا بهینه سازی سایت چقدر می باشد ؟

بهترین راهنمایی که می توان در این زمینه کرد که راه بهینه سازی و سئو سایت برای هیچ هزینه و هیچ فردی بسته نیست حتما به اینگونه نیست که شما باید پول زیاد داشته باشید تا بتوانید اقدام به بهینه سازی سایت بکنید شما می وانید با هزینه خیلی مناسب نیز سایت و وب سایت خود را بهینه کنید . 

پس اگر رقم های بالا شنید این به معنای اینکه شما دیگر باید دست روی دست بگذارید نیست 

 

آیا من می توانم خود سایت خودم را سئو کنم ؟

بسیار خوب و لازم است که مدیران سایت خود در فکر بهینه سازی و سئو سایت خود باشند و از مشاوره ها و خواند مطالب برای ارتقاء دانش خود بهره بگیرند . اما اگر فکر می کنید که روزمرگی و کار روزانه شاید شما را از این مهم غافل کند خوب بهتر است از دیگری بخواهید این کار را برای شما انجام دهد و شما نظارت کنید .

اما یادتان باشد اگر خود مبادرت به سئو سایت کردید از اشتباهات و جو گیر شدن و استفاده از شگردها و ترفند های عجیب دوری کنید چون ممکن است شما را در کوتاه مدت به نتیجه برساند اما مطمئن باشید به زودی عواقب آن را خواهیددید .

 

زمان سئو سایت و بهینه سازی وب سایت چقدر است ؟

بارها شنیده ایم که حدود 3 ماه - 6 ماه سئو سایت طول می کشد ، که شاید این زمان ها درست باشد . اما گوگل اعلام می کند که بین یک هفته تا چهار هفته برای ثبت اطلاعات یک سایت زمان می برد . اما اشتباه نکیند که شما اگر یک ماه سایت خود را بهینه کردید و صفحه مثلا سوم بودید ماه های بعد می تواند وضعیت بهتر و بهتر شود یا نه اگر شما سایت را دیگر ویرایش نکردید ،  و هیچ اقدام مثبتی برای بهینه سازی سایت انجام ندادید ممکن است شما به صفحات بعدتر مهاجرت کنید .

 

مراحل سئو سایت کدام است - چه کارهایی برای سئو سایت باید انجام داد ؟

سعی می کنیم در صفحات و مطالب بعدی به صورت گسترده و کامل در این مورد اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم اما به صورت خلاصه می توانم به ساختار درست سایت که البته این ساختار هر چقدر ساده تر باشد بهتر است - به جذابیت سایت که هر چه بهتر و منظم تر و زیباتر باشد با عث ماندگاری بازدید کننده و افزایش رتبه سایت و رنک گوگل شما می شود - معرفی سایت به جستجو گر گوگل - استفاده از ابزار وب مستری گوگل - استفاده از ابزار وب مستر بینگ - استفاده از گوگل آنالیستیک - استفاده صحیح از تگ عنوان صفحه سایت - استفاده درست از تگ شرح صفحه - توجه به سرعت سایت و بالابردن سرعت لود سایت می توانم اشاره کنم .

بهترین توصیه برای دارندگان سایت تولید محتوای غنی و غیر تکراری می باشد که این محتوای می تواند شامل متن - تصاویر و اگر لازم شد فیلم و ... می باشد .

 

خدمات سئو سایت در وب برتر کدام است ؟

ما در وب برتر به تنوع خدمات و تنوع قیمت اعتقاد داریم شما می توانید با حداقل قیمت از ما مشاوره و خدمات سئو و بهینه سازی سایت را درخواست کنید و یا می توانید از ما سئو تضمینی بخواهید . هزینه ها مطابق نوع سایت و خدمات درخواستی و ترافیک شغلی و ترافیک و بار کلمات کلیدی انتخاب می شود . 

پس ما به شما توصیه می کنیم که حتما روی سئو سایت خود کار کنید - این خدمات را از ما بخواهید یا از مشاوره ها و گاهی مشاوره های رایگان سئو سایت و بهینه سازی وب سایت وب برت استفاده کنید .

 

ایا اگر در صفحه اول گوگل نباشم یا امکانش نباشد نباید سایت داشته باشم ؟

حضور در صفحه اول گوگل بسیار مهم و دارای فواید خوبی می باشد اما دنیای کسب و کار که فقط در صفحه اول گوگل ختم نمی شود .

مشتریانی داریم که قبلا فقط یک وبلاگ داشته اند و از طریق یک وبلاگ مشتری و زنگ خور مناسبی داشته اند . پس توصیه ما را به گوش جان بشنوید . حضور شما در اینترنت لازم  و ضروری است - روی بهینه سازی و سئو سایت خود کار کنید و کم کم نه یک شب وضع بهتر و بهتر می شود . حالا اگر خواستید می توانید از خدمات ممتاز ما نیز بهره برداری کرده و سریعتر به نتایج دلخواه خود برسید اما اگر اینگونه هم نشد دنیا به آخر نرسیده است .

 

آموزش سئو و بهینه سازی سایت ؟

شما می توانید به صورت آنلاین از مطالبی که ما در اختیار شما می گذاریم برای بالابردن سطح دانش خود بهره بگیرید یا به صورت خصوصی و حضور آموزش سئو و بهینه سازی سایت را نزد متخصصین سئو سایت وب برتر در خواست نمائید و با گذراندن آموزش سئو سایت می توانید خودتان به ارتقاء سئو و بهینه سازی سایت خود به صورت حرفه ای اقدام کنید و هزینه های بالای سئو سایت را دیگر پرداخت نکنید .

 

نرخ دفع کارب Bounce rate چیست؟

نرخ دفع کارب Bounce rate  یک اصطلاح در زمینه بازاریابی آنلاین یا بازاریابی اینترنتی است.

نرخ دفع،  درصد کاربران یا بازدید کنندگانی  است که بعد از دیدن یک صفحه از سایت خارج می شوند و نشان دهنده جذابیت سایت برای بازدیدکننده است. هر چه درصد بانس ریت کمتر باشد بهتر است.

اگر درصد پرش کاربران یا بانس ریت بالا باشد به این معناست که بازدید کننده های بیشتری بعد از وارد شدن به سایت و بررسی یک صفحه به بازدید سایر صفحات تشویق نشده یا مورد جذابی برای حفظ کاربر در سایت وجود نداشته و کاربران بیشتری بلافاصله بعد از ورود سایت را ترک کرده اند.

پس شما باید نبال جذابیت ها یا ترفندهایی باشید که کاربران یا بازدیدکنندگان سایت را بیشتر جذب کند و مدت و تعداد صفحاتی که بازدید می کنند را بالا ببرید .

نرخ دفع یکی از ویژگی ها و فاکتورهایی است که در سئو سایت و برای موتورهای جستجو گر مثل گوگل مهم است و البته یکی از فاکتورهایی که الکسا بر مبنای آن به وب سایت ها امتیاز می دهد همین نرخ دفع می باشد .