طراحی سایت ارزان - سئوالات متداول

اگر در مورد آدرس سایت یا  دامنه یا DOMAIN دارید اینجا را کلیک کنید 

 

چرا قیمت شما آنقدر ارزان است ؟

شما درست می فرمائید قیمت ما در ایران بی رقیب و پائین ترین و ارزانترین قیمت برای طراحی وب سایت است و ما هدفمان هم همین بوده است که قیمت کاملا بی رقیب داشته باشیم . سود و نفع ما در این کار ناچیز و گاهی صفر است، اما مدیریت مجموعه اصرار دارند که این امکان برای کسانی که نمی توانند و یا نمی خواهند هزینه بالایی بکنند اما یک وب سایت واقعی می خواهند فراهم باشد .

ما طراحی سایت های ارزان قیمت را به عنوان یک امکان برای هموطنان عزیز در نظر گرفته ایم ، نه یک کسب و کار پر سود . بر خلاف وب سایت های ارزان قیمت موجود در بازار که اصلا نمی توان گفت وب سایت هستند . طراحی سایت ارزان قیمت طراحی وب برتر یک وب سایت کامل و استاندارد می باشد.


شما تبلیغ کرده اید که طراحی وب سایت 50 هزار تومان آیا من هزینه های دیگری نیز پرداخت کنم 

ما هیچ هزینه دیگری بابت طراحی وب سایت های 50 هزار تومانی بابت هاست و دامنه ( دامنه ای ار ) دریافت نمی کنیم . و این هزینه شامل طراحی وب سایت داینامیک - هاست - دامنه و ایمیل رایگان است .

البته کسانی که امکانات بیشتری می خواهند مثلا می خواهند دامنه دات کام نیز برای آنها ثبت شود باید اینگونه هزینه ها را پرداخت کنند .


می خواهم برای  کسب و کار خود تبلیغات کنم ، وب سایت های شما راهی مناسب است ؟

شما مطمئن باشید که اینترنت و حضور در اینترنت و استفاده از وب سایت و امکانات دیگر اینترنت بهترین راه کار برای تبلیغاتی موثر ، ماندگار و ارزان قیمت است .

اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات از طریق اینترنت 


آیا وب سایت های شما قابلیت ارتقاء را دارا می باشد ؟

بله کسانی که می خواهند به صورت مطمئن شروع کنند و بعد با بازخورد مناسب از وب سایتشان قابلیت های دیگر به وب سایت اضافه کنند این امکان برایشان فراهم می باشد و این ایده بسیار مناسبی است .


من تازه کار هستم چگونه می توانم با مفاهیم و اطلاعات پایه اینترنت آشنا شوم ؟

روی این لینک کلیک کنید 

آشنایی با مفاهیم اینترنت 


مزایای داشتن وب سایت چیست ؟

شاید مزایای طراحی وب سایت دیگر بر کسی پنهان نیست و داشتن وب سایت دیگر یک مزیت نیست بلکه یک الزام است .مشتریان زیادی از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل یا از طریق  دیگر وب کسب و کار شما را ، برند ، محصولات ، خدمات شما را جستجو می کنند .و وجود وب سایت شما در اینترنت دیگر حیاطی و الزامی است .
شاید این سئوال را چند سال پیش می پرسیدند عجیب نبود ولی اکنون نداشتن وب سایت برای هر کسب و کاری نقصان و اشکال بزرگی است .

اطلاعات بیشتر 


چگونه می توانم از وب سایت خود بیشتر بهره ببرم ؟

ما هر روز با کسانی روبرو  هستیم که می خواهند در کسب و کار خود بهترین سایت را داشته باشند و بتوانند از طریق وب سایت خود مشتری و سود آوری داشته باشند . این کار هم سخت هست و هم آسان . از این بابت آسان است که ما به پیشنهاد موارد مهم راهنمایی می کنیم که اگر آنرا انجام بدهند سایت خوب و کارآمدی خواهند داشت و در گفتن این پیشنهادات مفید هم امساک نداریم و بی دریغ مطالب مهم را می گوئیم . اما قسمت سخت آن کجاست و نکته مهم و عجیب برای ما آن است که کمتر کسی کارهایی را که ما سفارش می کنم انجام میدهد .

چگونه از وب سایت خود بیشتر بهره بگیرم .


من یک سایت دارم و حدود یک سال و نیم هم از تاسیس آن گذشته و هنوز در گوگل نیست شما می توانید کمکی بکنید ؟

بلی اگر خواستید ما گزارش و خدمات سئوی رایگانی را ارائه می دهیم که از آن می توانید استفاده کنید و آنجا ما گزارشاتی را در مورد اشکالات سایت برایتان مطرح می کنیم که حتما به دردتان می خورد . یا می توانید سئو آنرا به صورت بهینه سازی یا سئو تضمین به ما بسپارید که برایتان انجام دهیم و در آنصورت با کلمات مورد نظر شما در صفحه اول گوگل خواهید بود .

لینک سئو رایگان - ارئه گزارشات سئو برای بهبود سایت 

سئو و بهینه سازی تضمینی 

 


طراحی وب سایت ارزان شما مناسب چه کسانی است ؟

ما از اقشار و با کسب و کارهای مختلف اعم از تاجر - صنعتی کار - پزشک - فروشنده ها - فرهنگیان - هنرمند ان - شاگردان مغازه - کسب و کارهای خانگی و بسیاری دیگر مشتری داشته ایم .

اما ایده و پیشنهاد وب سایت های ارزان برای کسب و کارهای کوچک و نو پا  است و یا آنهایی که کسب و کاری را جدید شروع کرده اند .

البته ما کارخانه هایی نیز داشته ایم که از امکانات طراحی وب سایت ارزان ما استفاده کرده اند و بسیار هم راضی هستند .


آیا سرعت سایت مهم است ، سرعت لود سایت شما چطوری است 

بله سرعت لود صفحات سایت بسیار مهم است . البته هم موتورهای جستجو و هم کاربران از سایتی که دیر لود شود و سرعت پائینی داشته باشد رضایت ندارند . وب سایت های طراحی شده وب برتر حتی طراحی سایت ارزان ما به خاطر کد نویسی و نه استفاده از قالب های آماده بسیار از این بابت مناسب هستند و معمولا سرعت لود مناسبی دارند 

سرعت لود سایت و تاثیر آن بر بهینه سازی سایت 


آیا توصیه شما سایت ارزان است ؟

ما همه کارفرمایان و دوستان خود را تشویق می کنیم که آگانه و با دست دلبازی برای طراحی سایت و بهره گیری از امکانات مفید اینترنتی هزینه کنند ( سرمایه گذاری ) کنند . مثلا شما بابت بهینه سازی و حضور در صفحه اول گوگل اگر هزینه کنید بهترین استفاده و سرمایه گذاری را انجام داده اید .

اما برای کسانی که می خواهند وب سایت ارزان قیمت  و  امکانات  و  خدمات و پشتیبانی مناسب داشته باشند  وب سایت های ارزان قیمت خود را پیشنهاد می کنیم . اگر شما قیمت شکنی ما را در کنار کیفیت و پشتیبانی آن قرار دهید واقعا استثنایی هستند .


مدت زمان طراحی سایت چقدر طول می کشد ؟

بعد از ثبت سفارش روز بعد شما می توانید سایت خود را تحویل بگیرید . یعنی طراحی ظرف یک روز انجام می شود .

شعار ما انجام کار با کیفیت ، حداقل قیمت فقط در 24 ساعت می باشد 

لینک به صفحه طراحی سایت فقط 24 ساعت 


من خود یک دامنه دارم آیا می توانم از طراحی شما استفاده کنم ؟

بلی - از لحاظ ما مشکلی ندارد


اینکه گفته می شود گوگل یک سایت را اسپم کرده چه معنایی دارید ؟

کارهای و ترفندهای اشتباهی و به گفته گوگل هرزنامه های زیادی هر روز منتشر می شود و گوگل که می خواهد در جواب یک پاسخ بهترین جواب را بدهد باید این گونه هرزنامه ها را از نتایج جستجو حذف کند و در این سئوال مهم جای دارد که باز اشاره کنیم که مهمترین فاکتور یک سایت یا یک صفحه از سایت اعتبار و ارزش آن سایت یا صفحه سایت است پس با ترفندهای من در آوردی سایت خود را از ارزش و اعتبار نیندازید 

هرزنامه ها و برخورد گوگل با آنها 


مزیت طراحی سایت ارزان در چیست ؟

مزیت طراحی سایت های ارزان قیمت ما در بودنش است . یعنی فقط شما این امکان را دارید که با حداقل قیمت ممکن یعنی 50 یا 100 یا 150 هزار تومان یک وب سایت دارید خودش یک مزیت است . 

از مزیت های دیگر آن می توان به سرعت بالا در لود شدن - کد نویسی شده توسط وب برتر - پنل مدیریت فارسی و آسان آن - آموزش رایگان - پشتیبانی یکساله - ایجاد صفحه به تعداد - راه اندازی سریع و ... را می توان نام برد 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزیت های وب سایت ها ارزان اینجا را کلیک کنید .

ما در صورت انتخاب یکی از پلن های وب سایت ارزان ما دارای یک سایت کاربردی و زیبا خواهید شد آنهم با حداقل قیمت و  بعد از گذشت مدت زمان اندکی، افرادی که در اینترنت به دنبال خدمات شما می گردند، سایت شما را خواهند یافت و مشتری شما خواهند شد. ضمنا هر زمان که بخواهید می توانید وبسایت خود را به نسخه های حرفه تر و حتی فروشگاه اینترنتی ارتقا دهید و تنها اختلاف هزینه پرداخت شده را بپردازید. 
با داشتن یک سایت، نام شما روز به روز دارای ارزش بیشتری خواهد شد.


آیا شما هر سایتی را با 50 هزارتومان انجام می دهید ؟

خیر - وب سایت های 50 هزار تومان و سایت های ارزان قیمت ارائه شده علیرغم ساختار حرفه ای و استانداردی که دارد با منفعت اندک ( یا حتی بدون منفعت ) ارائه می گردد و به همگان امکان داشتن وب سایت و حضور در اینترنت را می دهد .

 این مجموعه با تجربه و دانشی که دارد توانایی انجام پروژه های تحت وب بزرگ را دارا می باشد که خوب قیمت آنها اصلا پائین نیست (  خط مش مهم این مجموع ارائه خدمات مناسب و حرفه ای با هزینه مناسب می باشد ) .

مثلا ما پروژه های وب سایت های اختصاصی ، پورتالهای مسکن و ماشین ، وب سایت های آگهی نامه ، وب سایت های تخفیف و دایرکتوری مشاغل را انجام داده و انجام می دهیم .

 


گفته می شود هاست وب سایت های ارزان ضعیف است ، نظر شما چیست ؟

این که یک هاست ضعیف یا قوی است اصلا ربطی به قیمت ندارد مهم تعهدی است که فروشنده و طراح برای کار خود دارد . ما متاسفانه رقابت کاذبی در بازار طراحی سایت داریم که اصلا شایسته نمی دانیم وارد آن شویم .


چرا باید برای طراحی سایت ارزان هزینه کنم وقتی می توانم از  وبلاگ به صورت رایگان این کار را انجام داد ؟

شما برای دعوت از مهمانهای مهم هیچ موقع در اماکن عمومی قرار نمی گذارید . در دفتر کار یا منزل با ایشانگذ قرار می گذارید .

این دو تفاوت های بسیاری دارند - یکی آن که شما از یک وبلاگ می توانید استفاده کنید اما آن وبلاگ مال شما نیست . اما یک سایت و دامنه آن به نام شما است .

و اختلاف و امکانات این دو بسیار با هم فرق می کند .

تفاوت داشتن سایت با اسم مشخص و ثابت و اختصاصی با داشتن یک وبلاگ مانند تفاوت یک فروشنده دوره گرد با یک مغازه دار است. مکان، اسم، شماره تلفن و مشخصات یک مغازه دار،بسیار سریعتر و آسان تر در خاطر یک مشتری باقی می ماند، اولین نکته در تجارت اینترنتی جلب اعتماد مشتری است، مشتریان اینترنتی بسیار دقیق و حساس هستند، آنها وقتی وب سایت زیبای شما را می بینند و خدمات و کالاهایتان را مشاهده می کنند، یک قدم تا انتخاب شما فاصله دارند. کاربران اینترنتی بسیار به ندرت به یک صفحه اینستاگرام، وبلاگ و یا آگهی رایگان توجه می کنند.


شما چند سال است که کار طراحی سایت انجام می دهید ؟

مدیریت مجموعه از سال 1367 در زمینه ای تی و انفورماتیک فعال هستند و این مجموعه بیش از 4 سال است که هر روز آگهی طراحی سایت با 50 هزار تومان را در روزنامه همشهری داشته است . اولین برنامه نویسی این مجموعه مربوط به سال 1373 می شود .


چرا آنقدر گوگل و جستجو گر گوگل مهم است ؟

فکر کنید که اینترنت یک کتابخانه است که میلیاردها کتب و صفحات را داخل خود نگهداری می کند ، دسترسی به این کتاب ها تنها از طریق یک کتابدار که نامش گوگل ، یاهو ، بینگ و دیگر موتورهای جستجو گر شدنی است و این کار عظیم را گوگل الان به نحو شگفت انگیز عالی انجام می دهد 

جستجوگر گوگل


آیا می توانم دامنه را به نام خودم ثبت کنم ؟

حتما ، فراموش نکنید که لازم است شما دامنه را بنام خودتان ثبت کنید . بعضی همکاران  برای رقابت با این مجموعه می گویند که دامنه طراحی سایت های 50 هزار تومانی بنام مشتری ثبت نمی شود که این اصلا صحت ندارد . و این مجموعه تمام دامنه ها را بنام مشتریان خود ثبت می کند و این از شرط های لازم است .


آیا می توانم با تهیه سایت های ارزان قیمت شما در صفحه اول گوگل باشم ؟

از ویژگی های مناسب و ارزشمند وب سایت های ارزان سبکی و استاندارد بودن آنهاست و به همین خاطر محبوب موتورهای جستجو از جمله گوگل هستند .

بسیار دیده شده برخی همکاران ما از سر ناآشنایی یا فریب مشتری اذعان می کنند  می توانند با هزینه پایین شما را به صفحه اول گوگل ببرند ، اگر منظور با اسم خاص شما ست که این اصلا هنر نیست و شما لازم نیست هزینه اضافه ای پرداخت کنید  و با وب سایت های ارزان قیمت ما در صفحه اول گوگل خواهید بود و اگر منظور دادن یک آگهی در سایت آگهی نامه هاست که آن ربطی به وب سایت شما ندارد و اینکار موقتی است و همیشه هم جواب نمی دهد و اگر منظور استفاده از گوگل ادورز و تبلیغات گوگل است که آن هم ربطی به طراحی سایت ندارد و آن هم به صورت موقتی است و گاهی هزینه بالائی دارد  . اما اگر منظور با نام محصول و خدمات شماست که آن احتیاج به بررسی ، صرف وقت و هزینه ( اصلا با هزینه پائین امکان ندارد مگر در استثناء ها ) و نمی توانیم این مطلب را قول بدهیم .

وب برتر با تکیه بر تجربیات و دانش بالا در این زمینه خدمات کاملی برای برندینگ اینترنتی از جمله بهره گیری از امکان حضور در صفحات اول حتی صفحه اول و نفر اول گوگل ارائه می نمایند .

 


علت اختلاف قیمت طراحی وب سایت در چیست ؟

بنابر نوع ابزار تهیه و نوع خواسته کارفرمایان قیمت می تواند متفاوت باشد . البته در بازار بعضی قیمت های کاذب و قیمت های پائین بدون کیفیت و بدون خدمات وجود دارد .

البته در این بین قیمت بسیار مناسب همراه با خدمات و پشتیبانی که برای سایت های ارزان قیمت در نظر گرفته ایم استثنا و برای رفاه حال مشتریان و مساعدت با بعضی که نمی توانند هزینه های بالا پرداخت کنند می باشد .


تفاوت وب سایت استاتیک و داینامیک چیست ؟ وب سایت های ارزان داینامیک هستند ؟

وب سایت های استاتیک فاقد دیتابیس و پنل مدیریتی هستند و برای تغییر در محتوای آن باید دانش کد نویسی داشته باشید . وب سایت های استاتیک پنل مدیریتی دارد و مدیریت سایت ( کاربر) بدون احتیاج به دانش کد نویسی می تواند محتویات سایت خود را اضافه - کم و ویرایش کند . 

وب سایت های ارزان داینامیک هستند و امکان اضافه کردن صفحات جدید و ویرایش و حذف صفحات موجود را دارد .

مهم نیست شما سایت استاتیک داشته باشید یا داینامیک مهم آن است که شما سایت ناقص نداشه باشید . اگر امکاناتی مانند کامپیوتر - اینترنت - دانش اولیه - وقت کافی و یا حوصله لازم را ندارید از طراح سایت خود بخواهید چند صفحه اول را برای شما طراحی کند .

این آمادگی خود را در این زمینه با هزینه اندک اعلام می کند .


از نظر شما چه وب سایتی مناسب است ؟

ما تمام تاکیدم بر افزایش بهره وری و ارتقاء سود آوری و افزایش ثروت برای کارفرمایانمان هست ، یک وب سایت خوب باید بتواند در این زمینه موفق باشد

  • یک وب سایت خوب باید دیده شود ، یعنی در صفحات اول جستجوگرها مانند گوگل باشد 
  • یک وب سایت خوب باید جذاب باشد ، یعنی هنگام بازدید نظم ، سابقه ، قابل اعتماد بودن را به کاربران خود به درستی القاء کند 
  • یک وب سایت خوب باید کارآمد باشد - یعنی بازدید کنند مطلب یا مطالب مورد نظر خود را به درستی بیابد و این مطالب در دسترس باشند .
  • یک وب سایت خوب باید اجتماعی باشد - یعنی مدیریت مجموعه از امکانات دیگر و از فرهنگ اینترنتی به خوبی بهره گرفته باشد 
  • یک وب سایت خوب باید همراه باشد - یعنی کاربران تنها نیایند و بازدید کنند و به سراغ سایت دیگر بروند بلکه بتواند از بازدید کنندگان خود شماره تلفن یا ایمیل  دریافت و با پیگیری و ارسال مطالب مناسب همیشه همراه کاربران خود باشد. و .... 

به کدام یک از طراح های سایت می توانم اعتماد کنم و کارم را به آنها بسپارم ؟

این سئوال بسیاری  از  کارفرمایان محترم ما می باشد . ما مثالهای زیادی داریم از کارفرمایان ناراضی که سفارش طراحی سایتی داشته اند اما این  طراحی هیچ موقع تمام نشد یا سایت طراحی شده نتوانسته خواسته آنها را تامین  و رضایت آنها را جلب کند یا سایت طراحی شده بعد از مدتی مشکل غیر قابل حلی برایش پیش آمده و نه تنها نتوانست حفظ آبرو کند بلکه باعث لطمه زدن به وجه شرکت شده است. 

مشکل پیش آمده از انتخاب بد است . یک طراح سایت باید شغلش طراحی سایت باشد جوانی که هنوز مدرک دانشگاهیش را نگرفته و هنوز شغلش مشخص نیست از لحاظ ما شغلش طراح سایت نیست - کسی که تنها از CMS های رایگان بازار و قالب های رایگان یا کرک شده استفاده می کند و اگر این قالب ها مشکلی داشت توان کد نویسی ندارد از لحاظ ما طراح سایت نیست و کسانی که دفتر کاری ندارند و سر پائی کار می کنند بهترین انتخاب نیستند . یک طراح سایت باید در دسترس باشد یعنی طی روز اگر شما کاری داشتید باید بتواند جوابگو باشد . یک طراح سایت باید نمونه کار داشته باشد و هر چقدر نمونه طراحی بیشتر داشته باشد قابل اعتماد تر است .


آیا از شما در زمینه حضور در صفحه اول گوگل و طراحی وب سایت اختصاصی هم می توانم کمک بگیرم ؟

همانطور که بارها گفته ایم تاکید ما افزایش ثروت از طریق اینترنت است و یکی از راه های هموار آن حضور در صفحه اول گوگل یا SEO می باشد و ما تجربیات بسیاری داشته و موفقیتها خوبی در این زمینه داشته ایم و چون این مجموعه آشنایی کامل با تکنولوژیها روز و تبحر کامل در استفاده از ابزار و ابزار کدنویسی دارد می تواند وب سایت اختصاصی و منحصر بفردی برای کارفرمایان خود طراحی نماید .


عوامل و مزایای حضور در صفحه اول گوگل کدام است ؟

هر روز مشتریان بیشتری تمایل دارند در صفحه اول گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر باشند . در صفحه جستجوی گوگل 10 آدرس وب سایت بیشتر نیست . چطور می توان در بین این ده عضو بود . این حضور چه مزایایی دارد . بهتر است شما این کار را به عهده بگیرید یا این کار را به یک حرفه ای بسپارید . این کار چه هزینه هایی دارد و آیا برای کسب و کار شما لازم است این هزینه را پرداخت کنید ؟

این ها سئوالاتی است که سعی می کنیم در لینک زیر به آنها به صورت شایسته پاسخ بگوئیم 

لینک به بهینه سازی وب سایت یا SEO مزایا و نحوه حضور در صفحه اول گوگل 

 


آیا هزینه ای اضافه ای  بابت خرید هاست و دامنه باید پرداخت کنم ؟

ما تمامی خدمات و هزینه ای که بابت طراحی سایت اعلام می کنیم شامل هاست و دامنه ای ار می باشد .


آیا برای سالهای بعد باید هزینه کنم ؟

برای طراحی سایت خیر - اما برای تمدید هاست و دامنه ای ار باید سالیانه پرداخت داشته باشید ( ما در سال 93 حدود 35 تا 40 هزار تومان برای تمدید هاست و دامنه دریافت کردیم ) . انشاءالله که بتوانید از طریق سایت فروش و سود بیشتر داشته باشید و این هزینه نیز قابل توجه نباشد .


میزان فضای هاستی که برای سایت های ارزان قیمت ( 50 هزار تومانی ) در نظر گرفته اید چقدر است ؟

شما می توانید حدود 300 عکس با کیفیت و مناسب فضای وب به سایت خود اضافه کنید .


ویژگی های وب سایت موفق کدام است 

وب سایت موفق باید در استانداردها برتر باشد - محتوای مناسب و یکتایی داشته باشد - از بابت ظاهر جذاب و استاندارد باشد و  نوع در خواست کاربران خود را به خوب جوابگو باشد و در کل موب سایت موفق باید در ظاهر و محتوای و کارکرد و قابل استفاده بودن و بهینه سازی موتور های جستجو موفق باشد . 

اطلاعات بیشتر 

 


من یک سایت مانند وب سایت دیوار می خواهم آیا شما می توانی آنرا انجام دهید هزینه  آن چقدر است ؟

بلی در مورد هزینه باید مشاوره بگیرید 

 


من اگر سایت اختصاصی می خواهم و کاملا هم بهینه سازی شده باشد و در صفحه اول گوگل هم به صورت تضمینی حضور داشته باشم ، هزینه آن 50 تومانی است ؟

ما چون کد نویسی می کنیم و از وردپرس یا جوملا استفاده نمی کنیم دستمان برای طراحی های اختصاصی و بهینه سازی شده کاملا باز است و تجربیات خوبی در این زمینه داریم . در مورد هزینه آن سیاست ما ارائه کار با کیفیت و مناسب قیمت است ، اما هزینه آن 50 تومان یا این حدود قیمت نیست ( اصلا نیست ) وب سایت های 50 تومان یا ارزان قیمت ما قالب را ما مطابق نوع کار مشتری انجام می دهید و یا مشتریان می توانند از قالب های موجود انتخاب داشته باشند .


من یک پورتال مسکن می خواهم ، آیا شما انجام می دهید هزینه آن چقدر است ؟

بله انجام می دهیم . نمونه هایی نیز داریم - در مورد هزینه باید مشاوره کنید ( با ما تماس بگیرید و قرار جلسه ای حضوری را بگذارید )

نمونه کار املاک - لطفا کلیک کنید