وب برتر - مزیت های وب سایت های ارزان

مزایای وب سایت ارزان

استفاده از ابزار حرفه ای تولید وب سایت 

ابزار طراحی سایت حرفه ای

یکی از  مزایای وب سایت ارزان استفاده از ابزار حرفه ای وب سایت می باشد . تمامی سایت های طراحی شده توسط وب برتر با کد نویسی بوده و خیلی به ندرت از سی ام اس استفاده شده است . ما سعی می کنیم هر محصولی را که ارائه می دهم خواه یک سایت ارزان باشد یا اجرای یک پروژه چند صد میلیونی می باشد آن کار را به صورت اصولی و استاندارد و با پشتیبانی کامل ارائه نمائیم .

اطلاعات بیشتر در خصوص ابزار حرفه ای وب سایت 

 

گفته می شود هیچ گرانی و ارزانی بدون حکمت نیست و یا به قل ضرب المثلی میگن انقدر پول دار نیستم که جنس ارزان بخرم .ولی وب سایت های ارزان قیمت ما بخاطر مزایا و قیمت واقعا ارزانی که دارند استثنا هستند . 

وب برتر  حدود 4 سالی است که  با توجه به اوضاع اقتصادی موجود  و مزایای بی شماری که با حضور در اینترنت و داشتن وب سایت وجود دارد و  با نیت  مساعدت و  دادن امکان به   همگان برای این حضور ، به ارائه وب سایت های ارزان قیمت با کیفیت و استاندارد مبادرت دارد .

 

یکی از نقاط طراحی های وب سایت ما به خصوص وب سایت ارزان در مقایسه با بسیاری از طراحی های موجود بازار ، این است که تولید و توسعه این وب سایت از 0 تا 100 آن کد نویسی و توسط متخصصان وب برتر  در طی سالها انجام شده و کاملا بومی  و فارسی است ، لذا معایب و محدودیتهایی همچون امکان سفارشی سازی، توسعه، پشتیبانی، ارتقاء  و ملاحظات حفاظتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته‌های اکثر مشتریان می‌باشد) را ندارد و همچنین  مشتریان و کارفرمایان ما گواه هستند که نسبت به وب سایت های دیگر بسیار استاندارد و امکان دریافت rank  و حضور در نتایج موتورهای جستجو را دارد و می‌تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.

قابلیتهایی که در طراحی و ساخت و عملکردهای وب سایت های ارزان مد نظر بوده است

راحتی در استفاده مدیریت وب سایت برای مدیریت درج ، ویرایش و حذف صفحات .
راحتی در استفاده کاربران وب سایت - دسترسی سریع به مطالب - و خوانایی و در دسترس بودن .
 وب سایتهای طراح شده  سازگار با موتورهای جستجو به ویژه Google, Yahoo, MSN ساخته خواهد شد.
حداکثر کارایی با بهره گیری از فناوری‌های عرضه شده بوسیله شرکت مایکروسافت و همچنین کنسروسیم های بزرگ و اپن سورس  برای عملکردهای طراحی سایت  از دید کاربر در نظر گرفته خواهد شد. به عنوان مثال زمان پاسخ صفحات به طور متوسط و در شرایط معمول ارتباطی با یک خط 56 کیلوبایتی 20 ثانیه خواهد بود.
در طراحی رابط گرافیکی صفحات خروجی، دسترسی آسان و دقیق کاربر به اطلاعات در الویت خواهد بود.
سرعت در به روز رسانی و سهولت توسعه در طراحی فرایند‌های پورتال در الویت خواهد بود.
ملاحظات حفاظتی در ساخت زیر ساختهای نرم‌افزارهای در نظر گرفته خواهد شد.
استفاده بهینه از منابع سخت‌افزاری در ساخت نرم‌افزارها در نظر گرفته خواهد شد.
امنیت و غیر قابل نفود بودن 
قابلیت های ارتقاء در ظاهر یا افزودن امکانات دیگر مناسب هر کسب و کار و خواسته های کارفرما 

برخی از مزایای وب سایت ارزان 
قیمت مناسب 
قالب های استاندارد 
داینامیک بودن و بهره گیری از پنل کاملا فارسی که امکان مدیریت سایت را در اختیار مدیر سایت می گذارد 
سریع با لود بسیار مناسب 
راحتی در سفارش 
راحتی در استفاده 
راحتی در مدیریت سایت 
مطابق نیاز 
کاربردی و کارآمد 
امکان دریافت رنک 
ایجاد صفحات متعدد
قابلیت ارتقاء
طراحی تنها در 24 ساعت 
راحتی در سفارش 
راحتی در استفاده 
ایمن و غیر قابل هک 
سریع بودن وب سایت 
تولید توسط ابزار پیشرفته 
پشتیبانی یکساله و قابل تمدید 
محبوب موتورهای جستجوگر از جمله گوگل ، یاهو ، بینگ
امکان ایجاد صفحات به تعداد 
امکان درج تصاویر ( 100 عکس با کیفیت و مناسب وب  در سایت 50 هزارتومانی  )

همه چیز مهیا است ( تکنولوژیهای روز دنیا - تخصص - پشتیبانی - مشتری مداری - قیمت مناسب )

خاطر نشان می کند که وب برتر خدمات دیگری از جمله طراحی وب سایت ها سفارشی و با امکانات بالاتر ، طراحی پورتال های خبری ، وب سایت یا پورتال های آگهی نامه ( مانند ایستگاه - دیوار - جهان تجارت و ... ) و همچنین پورتال مسکن ، پورتال یا وب سایت های ماشین ، فروشگاه های اینترنتی مانند ( دیجی کالا _ 5040 - چاره ) و همچنین بهینه سازی و سئو تضمینی ( حضور در صفحه اول به صورت تضمینی ) و همچنین اجرای کمپین های  بازاریابی اینترنتی ( بلاگینگ - ایمیل مارکتینگ - بازاریابی محتوای - حضور در صفحات اجتماعی ( مانند فیس بوک - گوگل پلاک - لینک این و ... ) را به صورت کاملا حرفه ای دارا می باشد .

شعار ما ارائه بهترین قیمت - بهترین کیفیت - پشتیبانی و خدمات پشتیبانی کامل و مشاوره برای گسترش کسب و کار و تولید ثروت از اینترنت می باشد .

 

 

 

عبارات کلیدی :
طراحی سایت ارزان – طراحی سایت داینامیک – طراحی سایت استاندارد – طراحی سایت در 24 ساعت – کسب و کار اینترنتی – وب برتر با پروژه طراحی سایت ارزان – در صفحه اول گوگل باشید – هاست رایگان – دامنه ای آر رایگان - طراحی وب سایت-طراحی وب-طراحی سایت حرفه ای-طراحی فروشگاه اینترنتی-طراحی سایت شرکتی-بهینه سازی سایت-سایت ارزان-ساخت سایت-طراحی سایت خبری-طراحی وبسایت-وب سایت-طراحی سایت شخصی-طراحی وب سایت ارزان-web design-سئو-طراح سایت-طراحی سایت-طراحی سایت ارزان - طراحی وب سایت ارزان قیمت - طراحی وب سایت 24 ساعت - طراحی سایت ارزان داینامیک - هاست رایگان - دامنه رایگان - ارزانترین قیمت طراحی سایت - وب سایت پزشکان - سئو تضمینی - وب سایت استاندارد - طراحی وب سایت استاتیک - وب برتر- طراحی سایت برتر-قالب وب سایت-قالب وب-طراحی سایت-طراحی وب-صفحات وب-تحت وب-وب سايت-سایت تبلیغاتی - 
طراحی وب سایت طراحی سایت ارزان–طراحی سایت داینامیک