مزایای وب سایت

شاید مزایای طراحی وب سایت دیگر بر کسی پنهان نیست و داشتن وب سایت

دیگر یک مزیت نیست بلکه یک الزام است .

مشتریان زیادی از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل

یا از طریق  دیگر وب کسب و کار شما را ، برند ، محصولات ، خدمات شما را جستجو می کنند .

و وجود وب سایت شما در اینترنت دیگر حیاطی و الزامی است .

شاید این سئوال را چند سال پیش می پرسیدند عجیب نبود

ولی اکنون نداشتن وب سایت برای هر کسب و کاری نقصان و اشکال بزرگی است .

 

 

 برخی از مزایی وب سایت :

 

مگر می شه همه سایت داشته باشند و شما نداشته باشید :

امروز دیگر هر کسب و کاری را نگاه کنید حتما وب سایت دارند و روی تمامی کارتهای ویزیت آدرس سایتشان هم هست بعد شما نداشته باشید . یعنی کلاس کار الزامی است برای داشتن سایت حالا هیچ نتیجه دیگری نداشته باشد باید شما هم سایت داشته باشید . مگر می شود الان کسی گوشی همراه نداشته باشد . مگر انصاف است که شما در حق کسب و کار خود دارید و هنوز سایت ندارید .

 

خدای روز من را برسان از راه هایی که میدانم و از راه هایی که نمیدانم :

این دعا مصداق اینترنت است شما یک وب سایت دارید و میبینید مشتریها بزرگی از این طریق جذب می کنید مشتریانی که شما از هیج راه دیگر قدرت جذب آنرا ندارید . میتوانید یک شریک خارجی پیدا کنید می توانید فروشنده ای داشته باشید که فروش محصولات خود را به شما واگذار می کند .

 

امکان رشد برای کسب و کارهای کوچک :

بسیار اتفاق افتاده که شاگرد مغازه ای یا کارمند یک شرکتی با وجود وب سایتش توانسته رقیبی برای صاحب مغازه یا رئیس شرکت و کارخانه شده است ما این تجربه را در بین مشتریان خود به وفور سراغ داریم ( البته یک کم زحمت دارد ) و بدون اینترنت و وب سایت این رقابت غیر ممکن است .

 

صحنه رقابت یا رقابت در حد جنگ 

امروز رقبای شما مزه حضور در اینترنت را چشیده اند و چون بهره برداری مناسبی از وب سایت کسب و کار خود داشته اند به فکر ارتقاء ، اضافه کردن امکانات از وب سایت و استفاده بهتر از مزایای دیگر اینترنت هستند و هر روز به خاطر تجربه فواید حضور در اینترنت زمان ، هزینه و امکانات بیشتری برای این مورد می گذارند و یکی از مواردی که بسیار به آن توجه دارند حضور در صفحه اول گوگل است . 

امروز برای حضور در این رقابت دیر است و فردا تاوان نداشتن حضور در اینترنت غیر قابل رفع و جبران است . شما هم باید در این رقابت شدید حضور داشته باشید .

 

اگر مغازه یا شرکت ندارید باید وب سایت داشته باشید :

آیا  بدون مغازه و دفتر کار می توان  کسب و کاری پر رونقی داشت ؟

بله از طریق اینترنت شدنی است ، چقدر هزینه دفتر و مغازه بالا رفته به این نکته کمی توجه کنید . اگر دفتر کاری هم ندارید می توانید کسب و کاری پر رونق داشته باشید . 

 

ارزان بودن وب سایت :

آیا شما در رسانه ای دیگر مانند تلویزیون یا روزنامه یا مجلات یا بیلبرد ها و ... سعی کرده اید تبلیغی برای کسب و کار خود داشته باشید . در مورد قیمت و ماندگاری این رسانه ها و اینترنت کمی تعمق کنید . به نظر ارزانترین و ماندگار ترین و  مورد توجه ترین رسانه اینترنت است . پس دو نکته قابل توجه است

الزام تبلیغات و به چشم آمدن -   ارزانترین تبلیغات نیز اینترنت 

 

تبلیغات و افزایش مشتری از طریق اینترنت :

روزی نیستی که در مورد چگونگی بهینه سازی سایت یا سئو SEO  و نحوه ، امکان و هزینه آن پرسش نشود .  و این برای کسب و کارها یک مزیت غیر قابل انکار می باشد و به راستی اولین قدم در این راه حضور در اینترنت و وجود یک وب سایت فعال می باشد .

 

 


اعتبار کسب و کار خود را به خطر نیندازید 

داشتن یک طراحی خوب، حرفه ای وب سایت به دنبال، اعتبار به کسب و کار شما فراهم می کند. خب محتوای وب نوشته شده است مشتریان خود را حفظ خواهد کرد درگیر، و آنها را تشویق به کشف وب سایت شما و در مورد کسی که شما به عنوان یک کسب و کار یاد بگیرند. بیشتر و بیشتر مردم می جستجو برای خدمات و محصولات در وب در مقابل. اگر شما که حضور وب بسیار مهم را نداشته باشند، شما 'به' کسب و کار به رقبای خود.

 

آنالیز بازار و علاقه مشتریان خود :

شما با آنالیز تعداد بازدیده هایی که در بازه های زمانی مشخص و تعداد بازدیدهای هر صفحه می توانید اطلاعات کاملی در مورد علاقه مندی مشتریان خود داشته باشید و با توجه به آنها برای فردای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید .

 

رشد روز افزون 

یک مقایسه بین آگهی های روزنامه حتی رسانه های برتری مانند تلویزیون و اینترنت داشته باشید . آگهی یک روزنامه تنها در روز چاپ اثر موثر خود را دارد در یک مجله ماهیانه در یک بازه ماهیانه اما اینترنت امروز که شروع به کار می کند هر روز اثرش ماندگار تر و موثر تر می شود . همیشه برای شما مهربانتر می شود . امروز آنها یی که سالیانه پیش به فکر داشتن وب سایت افتاده اند و شاید از سر تفنن کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده اند تجارتی پرسود را تجربه می کنند و بعضی ایده های آنها بی رقیب و در حد یک افسانه است ( مانند ایستگاه یا دیجی کالا )

واقعا امروز سود دیجی کالا تا دیروز چقدر فرق می کند و فردا نیز با امروز قابل مقایسه نخواهد بود .

 

در دسترس بودن 

به راستی زمان آنکه نمونه کار یا کاتالوگ برای کسی فرستاده شود به سر آمده شما به راحتی می توانید اطلاعات کاملی که می تواند شامل متن ، تصویر ، فیلم و ... می باشد برای آگهی دادن به مشتریان خود را اینترنت و وب سایت خود داشته باشید و به روزترین اطلاعات و کامل ترین اطلاعات را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان خود بگذارید .بسیاری از مشتریان ما خرسنده از آن هستند که وقتی مشتری سراغ نمونه کارهایشان را می گیرد فقط آدرس سایت را اعلام می کنند .

 

نگهداری

بر خلاف رسانه های چاپی، تغییر محتوای یک وب سایت بسیار آسان  است، و می تواند به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز به روز شد. علاوه بر این، هزینه تغییر محتوا در وب سایت فقط از طریق اندازه گیری زمان، در حالی که یک قطعه از مواد چاپ شده شامل زمان و ماده. وب سایت جایگزین نمی نیاز به مواد چاپ شده، اما یک سایت خوب طراحی شده با مطالب هدفمند می تواند مواد چاپی مکمل. شما به راحتی می توانید با استفاده از وب سایت خود را به مشتریان ارائه خود را با مواد چاپی از طریق دریافت ها، و یا شما را به مشتریان خود را با رسانه های تصویری که آنها می توانند به طور مستقیم در وب سایت خود را تماشا کنید.

 

 سهولت تعامل مشتری

شاید تا چند سال پیش وب سایت را کاتالوگی اینترنتی می دانستند اما با تجربه این فناوری دیگر نمی توان گفت که یک وب سایت تنها یک کاتالوگ اینترنتی است . بلکه یک وب سایت می تواند مزایای بیشماری دیگری در عرصه تبلیغات ، بازاریابی و حتی فروش و خدمات بعد از فروش برای شما داشته باشد .

بسیاری از مردم فکر می کنم که یک وب سایت است که به سادگی یک محل برای قرار دادن اطلاعات است، اما در آن هسته یک وب سایت خوب طراحی شده و نگهداری بسیار بیشتر از آن. داشتن فرصت برای شناختن مشتریان خود را از طریق استفاده از رسانه های اجتماعی و وبلاگ شما را با اطلاعات بیشتر در مورد آنچه مشتریان خود را به دنبال و انتظار از شما فراهم می کند. آسان تر آن است برای مردم را به تعامل با کسب و کار شما، بیشتر احتمال دارد آنها باقی می ماند مشتری راضی. شما همچنین می توانید خود را pecific محتوای وب سایت طراحی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود را. این درایوهای بازدید کننده بیشتر به وب سایت خود را به عنوان آنها به احتمال زیاد برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مردم می دانند که از طریق قدرت و رسیدن به رسانه های اجتماعی.

 

مالتی مدیا را به خدمت بگیرید 

وب سایت محلی است برای حضور تصویری شما از طریق عکس ها ، اینفوگرافیک ، اسپلش ، فیلم ، فلش و بنرهای زیاب این امکان را برای خود با وجود یک وب سایت می توانید تامین کنید .

 

 

ارتباط بهتر

داشتن یک وب سایت می تواند روابط بهتر با مشتریان خود ایجاد نمایید. شما می توانید پیام های فوری را به مشتریان خود را از طریق ایمیل ارسال کنید. همچنین، مشتریان شما می توانید محصولات خود را آنلاین بررسی و همچنین می توانید بازخورد برای شما و کسب و کار خود را ترک. بهتر است برای همیشه مشتری خود را یک پیام ارسال کنید. این برای ایجاد یک ارتباط خوب با آنها ضروری است. شما حتی می توانید آنها را اطلاعات بیشتری در مورد کسب و کار خود را از طریق پیام یا ایمیل به من بدهید.

 

افزایش فروش

اگر شما مالک کسب و کار، بازدید کننده بیشتر منجر به فروش بیشتر بالقوه. این که چگونه وب سایت خود را به شما کمک خواهد کرد. شما می توانید افراد بیشتری به سایت شما توسط به طور مداوم به روز رسانی و ارتقاء محتویات سایت خود رانندگی کنید. آموزنده تر سایت شما بیشتر امکان افزایش فروش خود را است.

 

فرصت

وب سایت شما فرصت می دهد برای اثبات اعتبار شما. شما باید برای به مشتریان خود را به همین دلیل شما سزاوار اعتماد خود را از طریق وب سایت شما. این می تواند بازخورد مثبت برای خدمات و محصولات خود را به دست آورند. همچنین، وب سایت خود را به عنوان یک محل برای یک سرمایه گذار بالقوه در خدمت به کشف آنچه در مورد کسب و کار شما است و آنچه در آن می تواند در آینده انجام دهد.

 

مشتریان بلند مدت

شما چه فکر میکنید تفاوت بین مشتری و مشتری است؟ خوب، یک مشتری کسی است که در راه می رود و چیزی می خرد است و که این. مشتری مشتری به طور منظم خود را است. او خرید محصولات یا خدمات خود را روزانه و یا قرارداد. داشتن یک وب سایت به شما می دهد یک فرصت برای به دست آوردن مشتریان بیشتر است که می تواند کمک به کسب و کار شما رشد می کنند.

 

 

مشتریان آینده نگر می تواند به شما پیدا کنید: این یکی از مهم ترین دلایل به یک وب سایت کسب و کار است. مردم به دنبال آنلاین برای خدمات خود را. هنگامی که آنها را جستجو کنید، خواهد آنها پیدا کردن کسب و کار شما؟ اگر آنها می تواند شما را پیدا کند، آنها می تواند شما را استخدام نمی کنند.
مشتریان آینده نگر می تواند بیشتر در مورد شما یاد بگیرند: مردم می خواهند به دانستن بیشتر در مورد مردم آنها با توجه به استخدام. برای حرفه ای خدمات B2B، این امر به ویژه مهم است زیرا حتی زمانی که شما مردم در فرد ملاقات، آنها شما را تا نگاه آنلاین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما. هنگامی که مردم را برای شما جستجو آنلاین، آنها باید یک وب سایت حرفه ای است که اطلاعات را فراهم می کند در مورد شما و کسب و کار خود را پیدا کنید.
شما می توانید اعتبار خود را انتقال: اگر کسی با توجه به استخدام شما، آنها می خواهید در مورد شما، پس زمینه خود را، و تجربه خود را می دانم. وب سایت کسب و کار خوب باید "درباره" صفحه که این اطلاعات و همچنین توصیفات در مورد کار خود را فراهم می کند عبارتند از.
شما می توانید راه حل های خود را به نمایش می گذارند: به عنوان یک حرفه ای سرویس، شما کمک به مشتریان برای حل مشکلات خاص و وب سایت خود می توانید مشتریان آینده نگر چگونه شما می توانید به آنها کمک کند را نشان می دهد (و اگر کسب و کار خود را می کند کسی که با یک مشکل خاص کمک نمی کند، شما ممکن است نیاز به تجدید نظر خود را کسب و کار!).
شما می توانید تخصص خود را به اشتراک بگذارید: یک وب سایت با وبلاگ کسب و کار یک راه بسیار خوبی برای شما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آنچه شما می دانید. این را می دهد مشتریان آینده نگر یک فرصت برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه شما می توانید به آنها کمک کند. وبلاگ نیز با بهینه سازی موتور جستجو کمک می کند، از آن کمک می کند تا موتورهای جستجو برای پیدا کردن وب سایت خود و خدمت به آن را در نتایج جستجو، که ترافیک بیشتر به وب سایت خود را به رانندگی خواهد شد.
تولید منجر: هنگامی که کسی را پیدا سایت خود، آن را آسان برای آنها را به تماس با شما. مشتریان آینده نگر باید قادر به پر کردن یک فرم، انتخاب کنید تا گوشی، یک ایمیل پیدا کنید، و یا در غیر این صورت شما به راحتی تماس به طوری که شما می توانید با آنها پیگیری می شود.
خدمت به عنوان یک مرکز برای پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را: اگر شما هنوز با استفاده از رسانه های اجتماعی نیست، شما باید این تصمیم تجدید نظر کند. رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای اطمینان حاصل شود که اطلاعات در مورد کسب و کار و خدمات خود را می توانید به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته است، و آن را آسان تر برای مردم برای پیدا کردن در مورد شما و چگونه شما می توانید به آنها کمک کند. پس از آن وب سایت خود چسب است که همه چیز را با هم می شود.
جمع آوری اطلاعات تماس با شرکت از افراد علاقه مند به خدمات شما: آیا آن را نمی شود دسترسی به یک لیست از افرادی که علاقه مند به خدمات شما هستند و که داوطلبانه شما اجازه دسترسی به آنها در مورد چگونه شما می توانید به آنها کمک کند به تماس؟ شما می توانید این را با فرم ثبت نام در خبرنامه در وب سایت خود را انجام دهید.
با این حال، داشتن یک وب سایت به این معنا نیست که شما باید فقط هر وب سایت است. بیایید آن روبرو هستند، برخی از سایت های فقط به نظر نمی آید خوب است! آنها ممکن است قدیمی و یا منسوخ شده، به هم ریخته می شود، یک "وب سایت رایگان با ..." در پایین، و یا در غیر این صورت یک تصور از ستاره ای کمتر است. این چیزی است که شما نمی توانید هزینه است.

که واقعا ما به مزایای یک وب سایت برای کسب و کار خود را، سایت خود را باید به عنوان یک حضور آنلاین حرفه ای است که اعتبار خود را انتقال، ویترین راه حل خود را، و آن را آسان برای مردم به شما تماس می باشد. علاوه بر این، آن را باید بهینه سازی شده به طوری که مردم در واقع می تواند آن را پیدا کنید که آنها جستجو آنلاین. و، آن را باید آسان را برای شما برای به روز رسانی در خود، بدون اینکه به یک توسعه دهنده وب گره خورده است هر زمانی که شما نیاز به ایجاد یک تغییر به سایت شما.

آخرین مزیت وجود قیمت های بسیار مناسب ما و طراحی وب سایت های کارا و کارآمد است